+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

polnohospodarstvo

Poľnohospodárstvo


Špecializujeme sa na nákup a predaj ornej pôdy i komasáciu, so zameraním na úrodné oblasti južného Slovenska, hlavne na obce Cabaj-Čápor, Mojmírovce, Poľný Kesov, Štefanovičová, Rastislavice, Jatov a Palárikovo.

sprava-pohladavok

Správa pohľadávok


Do kvalitného portfólia našich služieb zaraďujeme spravovanie, nákup a inkasovanie pohľadávok v spolupráci so spoločnosťou Quantum Credit a.s.. K hlavným činnostiam patrí spravovanie a manažment pohľadávok pred lehotou ich splatnosti i po nej.

603A7487

Konferencie


Každoročne sa zúčastňujeme prestížnych konferencií s cieľom rozšíriť náš obzor a získať najnovšie poznatky v oblastiach našich podnikateľských činností. 

603A7487

Zdravotníctvo


MEDISTAR je ambulantné zdravotnícke zariadenie s jednodňovou zdravotnou starostlivosťou, ktoré sa zameriava najmä na diagnostiku vrodených vývojových ochorení urogenitálneho traktu u detí, ďalej konzervatívnu a chirurgickú liečbu týchto ochorení.