+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky

Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky.

Bratislava: 11.1.2018

Dňa 11.1.2018 sa z iniciatívy SOPK a Asociácie priemyselných zväzov (APZ) konalo prvé stretnutie na pôde Ministerstve dopravy a výstavby SR na tému Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky.

V českom meste Opočno pribudne 60 nájomných bytov

Bratislava, 26. október 2017

Spoločnosť O.M.C. Invest pôsobí v developerskom segmente už viac ako 10 rokov. Po úspešných projektoch na Slovensku sa naskytla príležitosť pre nový projekt v oblasti bývania a výstavby v Českej Republike. V spolupráci s miestnou samosprávou vznikol projekt Obytná zóna Opočno. V lokalite pod Orlickým horami, tak vyrastie nová obytná zóna vrátane kompletnej infraštruktúry. 

Jesenné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia 2017

Jasná, 6. - 8. november 2017

V dňoch 6. – 8. novembra sa v Hoteli Grand**** v Jasnej uskutočnilo Jesenné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia 2017. Podujatia sa zúčastnila aj divízia spoločnosti O.M.C. Invest, Kalvín Restaurant & Pension, ktorú zastupoval riaditeľ penziónu Ing. Matej Kožík a manažérka Kamila Kočišová. 

Hotel Kaskady**** sa pýši novými izbami a apartmánmi z dielne Kalvín Wood

Sliač-Sielnica, 5. júl 2017

V dňoch 27. – 5. júla prebehlo odovzdávanie nových luxusných apartmánov v areáli Hotela Kaskady****. Izby a apartmány zariadené nábytkom z produkcie Kalvín Wood, divízie spoločnosti O.M.C. Invest, odovzdal generálny riaditeľ Mário Červenka, MBA a marketingový manažér Bc. Tomáš Rožič.

 

25 ROKOV SOPK: 5. VOLEBNÉ OBDOBIE 2012 – 2017

V roku 2012 sa začalo nové, v poradí už piate funkčné obdobie orgánov Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory. Zhromaždenie delegátov zvolilo nové štatutárne orgány komory. Za predsedu SOPK bol zvolený Peter Mihók, do funkcie podpredsedov Vladimír Slezák, Július Kostolný a Daniel Lučkanič a do funkcie generálneho tajomníka Martin Hrivík. Zvolení boli aj ďalší členovia predstavenstva a dozorná rada SOPK.

Efektívny obchod s Hongkongom a Čínou

Sliač-Sielnica, 15. jún 2017

Zástupcovia spoločnosti O.M.C. Invest, generálny riaditeľ Mário Červenka, MBA a marketingový manažér Bc. Tomáš Rožič, sa vo štvrtok 15. júna zúčastnili semináru Efektívny obchod s Hongkongom a Čínou, ktorý sa konal v priestoroch hotela Kaskády ****. Seminár bol organizovaný Hongkonskou radou pre rozvoj obchodu (HKTDC).